КАРАКТЕРИСТИЧНИ ПРОИЗВОДИ

 • We are a professional manufacturer. Have 10 years of sales and technical experienceWe are a professional manufacturer. Have 10 years of sales and technical experience

  Професионални

  Ние сме професионален производител. Имајте 10 години продажба и техничко искуство
 • We have established agents around the world partner system.We have established agents around the world partner system.

  Партнер

  Воспоставивме агенти низ целиот светски партнерски систем.
 • We are in a good position not only supply you high-quality machines, but also excellent after-sale service.We are in a good position not only supply you high-quality machines, but also excellent after-sale service.

  Сервис

  Ние сме во добра позиција не само што ви доставуваме висококвалитетни машини, туку и одлична услуга по продажбата.
 • we established an excellent team, who are skilled and experienced in machine .we established an excellent team, who are skilled and experienced in machine .

  ОЕМ

  воспоставивме одличен тим, кои се вешти и искусни во машината.

ЗА НАС

 • 52be1b2c

Hejеџијанг NeoDen технологија копродукции, Ltd е производство и извоз на разни мали машини за избор и место од 2010 година. Искористувајќи ги нашите сопствени богати искусни R&D, добро обучено производство, NeoDen освојува голема репутација од светски клиенти. Во нашиот глобален екосистем, соработуваме со нашите најдобри партнери за да обезбедиме поголема продажна услуга, висока професионална и ефикасна техничка поддршка. Ние веруваме дека одличните луѓе и партнерите го прават NeoDen одлична компанија и дека нашата посветеност кон иновации, разновидност и одржливост гарантира дека автоматизацијата на SMT е достапна за секој хобист насекаде.

ОБЛАСТ ЗА ПРИЈАВУВАЕ