Furra e rimbushjes së NeoDen T8 PCB SMT

Përshkrim i shkurtër:

Furra e rimbushjes NeoDen T-8 PCB SMT përdoret për bashkimin e komponentëve elektronikë të vendosur mirë në llojet e PCB, është një lloj makine SMT.


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Furra e rimbushjes së NeoDen T8 PCB SMT

niudeng-T8

Karakteristikë:

1. T-8L furrë e ndezjes së strukturës jo të ndashme e punuar me erë të nxehtë për të bashkuar PCB, mbështet komponentët më normalë, LED dhe llojet e IC.

2. Struktura e tipit zvarritës e përputhur me tetë zona ngrohje mund ta bëjë temperaturën e brendshme më të saktë dhe të mirë-proporcionuar, mjafton vetëm 15-20 min për të arritur temperaturën e punës.

3. Përdorimi i motorit AC për të drejtuar rripin transportues, mënyra e transmetimit të llojit zinxhir. Rregullimi i shpejtësisë kontrollohet nga ndërprerësi automatik elektronik analog, i cili ndjeshmëri jo më shumë se 1 shkallë, saktësia e kontrollit ± 10mm / min.

 

Parametri:

Emri i produktit Furra e rimbushjes së NeoDen T8 PCB SMT                                                     
Model NeoDen T8
Gjatësia * Gjerësia * Lartësia (mm) 2100 * 700 * 1280
Fuqia e pikut (KW) 12
Fuqia Punuese (KW) 5
Tensioni i hyrjes (V) 220/380
Gjerësia e transportuesit (mm) 300
Lartësia maksimale standarde (mm) 20
Lartësia maksimale e personalizuar (mm) 55
Shpejtësia maksimale e transportuesit (mm)                    1200
Madhësia e paketimit (mm) 2200 * 800 * 1280
Pesha bruto 300 kg

Nëse keni nevojë, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion.

Siguroni linjën e prodhimit të asamblesë SMT me një ndalesë

Product Line4

FAQ

P1: A ofroni azhurnime softuerësh?

A: Klientët që blejnë makinerinë tonë, ne mund të ofrojmë softuer falas të azhurnimeve për ju.

 

P2: Kjo është hera e parë që përdor këtë lloj makinerie, a është e lehtë për tu përdorur?

A: Ne kemi një manual përdorimi anglisht dhe video udhëzuese për t'ju mësuar se si të përdorni makinerinë. Nëse keni ende pyetje, pls na kontaktoni me email / skype / whatapp / telefon / shërbim në internet trademanager.

 

P3: Po në lidhje me garancinë?

A: Ne mbështesim një vit garanci. Ne do t'ju ndihmojmë me kohë. Të gjitha pjesët e këmbimit do të sigurohen falas për ju brenda periudhës së garancisë.

Rreth nesh

company profile3
company-profile2
company-profile1
Certi
Exhibition

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Kategoritë e produkteve