Prodhimi dhe Fabrika Neoden3V në Kinë | Neoden

Neoden3V

Përshkrim i shkurtër:

  • NeoDen3V është një version i azhurnuar i serive TM245P.
  • Ajo përmban kokë të dyfishtë, 44 lojëra elektronike ushqyese, sistem vizion dhe sistem fleksibël të pozicionimit, i cili është i përshtatshëm për prototipim, prodhim grumbull të mesëm të vogël me performancë të qëndrueshme dhe çmim të përballueshëm.

Detaje të produkteve

FAQ

Etiketat e produkteve

Vizioni i plotë 2 Sistemi i Shefit

2 koka të vendosjes me precizion të lartë me 180 °

rotacioni mund të kënaqë nevojën e komponentëve të gamës së gjerë.

1
2

Patentuar Peel-kuti automatike

Aktivizuesit elektromagnetikë të patentuar, nuk keni nevojë

hiqni qafe filmin e najlonit të tretur me dorë, i cili kursen

ju më shumë kohë dhe përpjekje.

Pozicionimi fleksibël i PCB

Duke përdorur shufra dhe kunja mbështetës PCB, kudo që dëshironi

për të vendosur PCB dhe çfarëdo forme të PCB-së tuaj,

të gjitha mund të trajtohen mirë

3
4

Integruar Kontrolli ler

Performanca më e qëndrueshme dhe mirëmbajtja më e lehtë.

Specifikim

model NeoDen3V (Standard) NeoDen3V (Advanced)
Numri i kokat 2 2
Radhitje vizion vizion
rrotullim ± 180 ° ± 180 °
Shkalla e vendosjes 5000CPH (pa vizion) 00 3500CPH (me vizion) 5000CPH (pa vizion) 00 3500CPH (me vizion)
Kapaciteti i ushqyesit Ushqyes kasetë: 24 (të gjithë 8 mm) Ushqyes kasetë: 44 (të gjitha 8 mm)
Nxitësi i dridhjeve: 0 ~ 5 Nxitësi i dridhjeve: 0 ~ 5
Nxjerrëse tabaka: 5 ~ 10 (Përshtatet personalizimi) Nxjerrëse tabaka: 5 ~ 10 (Përshtatet personalizimi)
Dimensioni i bordit Maksimale: 320 * 420mm Maksimale: 320 * 390mm
Gama e komponentëve Përbërësit më të vegjël: 0402 Përbërësit më të vegjël: 0402
Përbërësit më të mëdhenj: TQFP144 Përbërësit më të mëdhenj: TQFP144
Lartësia maksimale: 5 mm Lartësia maksimale: 5 mm
Numrat e pompave 3 3
Saktësia e vendosjes ± 0,02 mm ± 0,02 mm
Sistemi i funksionimit WindowsXP-NOVA WindowsXP-NOVA
pushtet 160 ~ 200W 160 ~ 200W
Furnizimi me energji elektrike 110V / 220V 110V / 220V
Madhësia e makinës 820 (L) * 650 (W) * 410 (H) mm 820 (L) * 680 (W) * 410 (H) mm
Madhësia e paketimit 1001 (L) * 961 (W) * 568 (H) mm 1001 (L) * 790 (W) * 568 (H) mm
Pesha neto 55kg 60kg
Pesha bruto 80kg 85kg

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Kategoritë e produkteve